Dovolená 2017, Last minute 2017, Zájezdy 2017, First Minute 2017 - Indonésie Bali

Vyberte si Váš zájezd na Bali

Last Minute - Bali

Hotel Taman Agung Beach Inn
Strava: Snídaně
Sleva 5%
25200 Kč
Objednat
Ibis Style Benoa Hotel
Strava: Snídaně
Sleva 4%
25500 Kč
Objednat
Hotel Puri Mesari
Strava: Snídaně
Sleva 6%
25800 Kč
Objednat
Hotel Artotel Sanur
Strava: Snídaně
Sleva 4%
27700 Kč
Objednat
Hotel Puri Santrian
Strava: Snídaně
29190 Kč
Objednat
Hotel Grand Inna Kuta
Strava: Snídaně
Sleva 9%
29200 Kč
Objednat
Hotel Mercure Resort
Strava: Snídaně
Sleva 5%
29400 Kč
Objednat
Hotel Sadara Boutique Beach Resort
Strava: Snídaně
Sleva 5%
30400 Kč
Objednat
Hotel Cooee Bali Reef Resort
Strava: Snídaně
Sleva 12%
30791 Kč
Objednat
Grand Aston Bali Beach Resort & Spa Hotel
Strava: Snídaně
Sleva 5%
31400 Kč
Objednat
Hotel Sadara Boutique Beach Resort
Strava: Snídaně
Sleva 12%
31671 Kč
Objednat
Hotel Grand Mirage Resort & Thalasso Bali
Strava: Snídaně
Sleva 12%
32375 Kč
Objednat
Hotel Sadara Boutique Beach Resort
Strava: Snídaně
Sleva 23%
32490 Kč
Objednat
Hotel Cooee Bali Reef Resort
Strava: Snídaně
Sleva 21%
32890 Kč
Objednat
Hard Rock Hotel Bali
Strava: Snídaně
Sleva 3%
33600 Kč
Objednat

Last Minute - Kombinace destinací

Ostrov bohů Bali a korálové ostrovy Gili
Strava: Snídaně
Sleva 4%
41800 Kč
Objednat
To nejkrásnější z ostrova bohů - Bali
Strava: Dle programu
Dle popisu
Sleva 4%
44800 Kč
Objednat

Indonésie Bali

Ostrov Bali je indonéskou provincií, kterou každým rokem navštíví spousta turistů, kteří sem jezdí nejen za překrásnými plážemi, ale i za nádhernou přírodou a bohatou kulturou. Lákadlem jsou i mořské rezervace a chrámy obklopené vodou. Hlavním a největší městem je Denpasar, jenž má 500 000 obyvatel.

Last Minute - Bali

Hotel Taman Agung Beach Inn Objednat
Strava: Snídaně Sleva 5% Cena od 25200 Kč
Ibis Style Benoa Hotel Objednat
Strava: Snídaně Sleva 4% Cena od 25500 Kč
Hotel Puri Mesari Objednat
Strava: Snídaně Sleva 6% Cena od 25800 Kč
Hotel Artotel Sanur Objednat
Strava: Snídaně Sleva 4% Cena od 27700 Kč
Hotel Puri Santrian Objednat
Strava: Snídaně Cena od 29190 Kč
Hotel Grand Inna Kuta Objednat
Strava: Snídaně Sleva 9% Cena od 29200 Kč
Hotel Mercure Resort Objednat
Strava: Snídaně Sleva 5% Cena od 29400 Kč
Hotel Sadara Boutique Beach Resort Objednat
Strava: Snídaně Sleva 5% Cena od 30400 Kč
Hotel Cooee Bali Reef Resort Objednat
Strava: Snídaně Sleva 12% Cena od 30791 Kč
Grand Aston Bali Beach Resort & Spa Hotel Objednat
Strava: Snídaně Sleva 5% Cena od 31400 Kč
Hotel Sadara Boutique Beach Resort Objednat
Strava: Snídaně Sleva 12% Cena od 31671 Kč
Hotel Grand Mirage Resort & Thalasso Bali Objednat
Strava: Snídaně Sleva 12% Cena od 32375 Kč
Hotel Sadara Boutique Beach Resort Objednat
Strava: Snídaně Sleva 23% Cena od 32490 Kč
Hotel Cooee Bali Reef Resort Objednat
Strava: Snídaně Sleva 21% Cena od 32890 Kč
Hard Rock Hotel Bali Objednat
Strava: Snídaně Sleva 3% Cena od 33600 Kč

Last Minute - Kombinace destinací

Ostrov bohů Bali a korálové ostrovy Gili Objednat
Strava: Snídaně Sleva 4% Cena od 41800 Kč
To nejkrásnější z ostrova bohů - Bali Objednat
Strava: Dle programu Sleva 4% Dle popisu Cena od 44800 Kč

Přírodní podmínky: Bali leží ve skupině Malých Sund, mezi ostrovy Jáva a Lombok. Od Jávy jej dělí Balijský průliv, od Lomboku Lombocký průliv. Severní pobřeží omývá Jávské moře a pláže jsou tu kvůli sopečné činnosti černé. Jih omývá Indický oceán, pláže tu jsou bílé. Nejvyšším vrcholem je Mount Agung (3142 m.n.m.), což je aktivní vulkán, který byl naposledy činný v roce 1963. Další aktivní sopkou je Mount Batur. Bali má rozlohu 5 632 km², z jihu na sever měří 112 km, z východu na západ 153 km. Bali zahrnuje kromě ostrova Bali i několik dalších ostrovů, z nichž největší je Nusa Penida. Dalšími ostrovy jsou např. Nusa Ceningan a Nusa Lembongan, přičemž všechny tři tyto ostrovy leží na jihovýchodě Bali. Na západě je to Nusa Tenggara.

Další informace: K cestě na Bali potřebujete platný cestovní pas, platný nejméně 6 měsíců po vstupu do země. Po příjezdu obdržíte pobytové vízum na 7 dní (10 USD), nebo turistické vízum na max. 30 dní (30 USD). Při odletu je vybírána letištní daň, cca 100 000 – 150 000 IDR splatné pouze v rupiích. Úředním jazykem je balijština. Okolo 90 % obyvatel vyznává hinduismus, zbytek připadá na islám a křesťanství.

Měna: Indonéská rupie (Rp), dělí se na 100 částí zvaných sen. Pro příklad: jeden chleba stojí okolo 300 Rp. 1 IDR je 0,002 Kč, tzn., že 1 000 IDR je cca 2 Kč.

Podnebí a počasí: Bali leží v tropické oblasti, má tedy stálé celoroční teploty, průměrné roční teploty se pohybují okolo 28 °C. Denní teploty se drží zhruba mezi 30 – 33 °C, noční jsou o něco málo nižší. Minimální teplota v horách neklesá pod 23 °C, přičemž slunce vychází kolem 6. hodiny ranní a zapadá mezi 18. – 19. hodinou.

Pláže: Pláže na Bali patří mezi hlavní lákadla pro návštěvu tohoto divukrásného místa. Na severu Bali jsou pláže černé a to díky sopkám, na jihu jsou bílé.

Nusa Dua: nachází se na poloostrově Bukit a patří k nejkrásnějším resortům na Bali. Najdete zde prakticky vše, co dělá dovolenou na Bali tou pravou dovolenou. Ať už to jsou krásné písečné pláže, lázeňská centra, restaurace, nebo i moderní golfové hřiště.  Pláže mají pozvolný vstup do moře, jsou tedy také vhodné pro rodiny s dětmi. Mezi nejvyhledávanější pláže patří: Geger, Bali Tropic, Sri Lanca, Mushroom.

Kuta: nejrušnější pláž na Bali se nachází v letovisku s bohatým nočním životem. Klid tu rozhodně nečekejte. Naopak zde můžete nalézt spoustu hotelů, stánků, krámků a pouličních prodavačů.

Sanur: je pravým opakem Kuty a ideálně se hodí pro ty, kteří dávají přednost klidu a odpočinku. Pláž je písčitá, 5 km dlouhá a nachází se na jihovýchodě země. Na své si přijdou nejen milovníci koupání, ale též milovníci vodních sportů.

Ulawatu: nachází se na poloostrově Bukit v blízkosti chrámu Pura Luhur. Patří k nejkrásnějším plážím na Bali. Dostanete se na ni za odlivu, kdy sejdete několik schodů a pak projdete jeskyní. Během přílivu je jeskyně nepřístupná, což ale můžete využít k návštěvě některé z restaurací nebo barů na vrchu.

Amed: město, jež skýtá vynikající podmínky pro potápění a šnorchlování. Pod hladinou můžete vidět nádherný a bohatý podmořský život a překrásné korálové útesy. Pláže jsou dlouhé a černé.

Poloostrov Bukit: nalézá se zde mnoho pláží, které jsou však často skryté za útesy. Na jihu je poměrně rušno, pokud hledáte klid, je lepší navštívit sever poloostrova nebo některý z menších ostrovů u Bali.

Turistické zajímavosti: Na Bali se můžete setkat s unikátní kulturou, kterou jen tak někde nenajdete. Zcela unikátní je stínové divadlo neboli wayang – kulit. Hraje se pomocí sošek vyrobených z kůže a hlavním námětem her jsou hinduistické mýty a eposy.  Kromě tradičních vystoupení balijských tanečnic zde můžete najít zábavu i v diskoklubech, barech, a dalších lákadlech nočního života. Nejvíce jich naleznete v okolí Kuty a Legianu.

Chrámové festivaly: pro obyvatele Bali jsou velmi důležité. Nejznámější festivaly jsou Kulangan, Kuningan a Den ticha: Neypi.

Vodní palác Tirtagangga: nádherná zahrada plná fontán, jezírek a zeleně, součástí je i chrám.

Chrám Besakih: největší a současně nejvýznamnější chrám na ostrově. Je tvořen celým komplexem chrámů a čítá na 300 věžiček. Nalézá se na úpatí vulkánu Agung Gunung na východě ostrova.

Chrám Tana Lot: mořský chrám pocházející ze 16. století. Nalézá se na útesu v moři a patří nejstarším chrámům na Bali.

Chrám Pura Maospahit: nejstarší chrám v hlavním městě Denpasaru.

Chrám Pura Jagatnatha: populární především díky obřadů, které se zde konají.

Balijské muzeum: naleznete zde sbírky uměleckých předmětů, jako jsou dřevořezby nebo masky.

Jídlo a pití: na Bali je mnoho restaurací, kde můžete ochutnat tradiční jídlo. Jeho základem je rýže, zelenina a nudle. Skvělé jsou také ovocné džusy, které v horkých dnech skvěle osvěží.

Zdravotní péče: Bali nevyžaduje žádná povinná očkování. Standardně se dá doporučit očkování proti žloutence typu A i B, eventuelně proti břišnímu tyfu. V některých místech se doporučuje i očkování proti vzteklině. Zdravotní péče je na velmi dobré úrovni, neměli byste však zapomenout na kvalitní cestovní pojištění.

Bezpečnost: Důležité je hlídat si osobní věci, dát pozor na kapsáře a v případě taxislužby používat jen renomované firmy. Zvýšené opatrnosti je třeba při cestování do odlehlých míst.

 

Exotická dovolená Bali, Zájezdy Bali, Last Minute Bali, Dovolená v destinaci Bali, Last minute zájezdy Bali all inclusive, Dovolená a zájezdy Bali na last minute za výhodné ceny, Last minute Bali, s DcTravel máte jistotu, že si vyberete z nabídky nejlevnějších last minute zájezdů na Bali na internetu, Dovolená Bali je tím pravým právě pro Vás, Získejte zájezd na Bali díky nabídce last minute, se slevou a levněji, Bali pláže: Bali - Nusa Dua. Bali - Kuta, Bali - Sanur, Bali - Ulawatu, Bali - Poloostrov Bukit, Bali - Vodní palác Tirtagangga, Bali - Chrám Besakih, Chrám Tana Lot, Chrám Pura Maospahit, Chrám Pura Jagatnatha, Na Bali naleznete krásná moře, Bali je krásná země pro strávení vaší dovolené, Bali to je krásná exotická dovolená za skvělé ceny.Exotická dovolená Jáva, Zájezdy Jáva, Last Minute Jáva, Dovolená v destinaci Jáva, Last minute zájezdy Jáva all inclusive, Dovolená a zájezdy Jáva na last minute za výhodné ceny, Last minute Jáva, s DcTravel máte jistotu, že si vyberete z nabídky nejlevnějších last minute zájezdů na Jávu na internetu, Dovolená Jáva je tím pravým právě pro Vás, Získejte zájezd na Jávu díky nabídce last minute, se slevou a levněji, Indonésie Jáva, Jáva je plná nádherných historických památek, Jáva je krásná země pro strávení vaší dovolené, Jáva to je krásná exotická dovolená za skvělé ceny.Exotická dovolená Borneo, Zájezdy Borneo, Last Minute Borneo, Dovolená v destinaci Borneo, Last minute zájezdy Borneo all inclusive, Dovolená a zájezdy Borneo na last minute za výhodné ceny, Last minute Borneo, s DcTravel máte jistotu, že si vyberete z nabídky nejlevnějších last minute zájezdů na Borneo na internetu, Dovolená Borneo je tím pravým právě pro Vás, Získejte zájezd na Borneo díky nabídce last minute, se slevou a levněji, Indonésie Borneo, Borneo je plné nádherných historických památek, Borneo je krásná země pro strávení vaší dovolené, Borneo to je krásná exotická dovolená za skvělé ceny

 


Indonésie Jáva

Jáva je indonéským ostrovem, na němž se nachází hlavní město Indonésie Jakarta. Je to nejlidnatější ostrov světa a život ve městech je velmi hektický. Kromě nádherných přírodních scenérií je hlavním lákadlem obrovské množství historických památek.

Indonésie Borneo

Borneo neboli Kalimantan je třetím největším ostrovem na světě. Jeho rozloha činí 743 330 km² a má 16 miliónů obyvatel. Borneo nabízí nádherné přírodní podmínky, bohatou historii a překrásné pláže s nádherným mořem a jeho bohatým mořským životem.