Vyberte si Váš zájezd do SAE< návrat zpět

Emirát Ajman

Ajman je nejmenším ze všech emirátů v SAE. Jeho rozloha je pouhých 260 km². Od ostatních emirátů se poměrně dost liší a hlavním lákadlem pro jeho návštěvu jsou nádherné bělostné dlouhé pláže.

Přírodní podmínky: Emirát Ajman se stejnojmenným hlavním městem zahrnuje i dvě malé enklávy Mastit a Manana. Tyto enklávy leží v pohoří Hajar, které je bohaté na pěstování datlí, zemědělství a rybářství. Sousedí s emiráty Sharjah a Umm al – Qaiwain a teprve se začíná otvírat turistům a turistickému ruchu.

Další informace: Místní šejci se rozhodli vylepšit vzhled města, proto vydali několik opatření: např. zakázali věšet prádlo na balkónech vedoucích do ulice, zakázali vylepovat plakáty na domech a naopak nechali vysadit nové a nové stromy.

Pláže: Pláže v Ajmanu jsou hlavním lákadlem, proč tento malý emirát navštívit. Nádherné několik kilometrů dlouhé pláže s bělostným pískem navazují na pláže emirátu Sharjah. Voda je nádherně průzračná a čistá a díky podmořskému životu je tato část velmi oblíbená  u potápěčů. Koupání zde je považováno za nejlepší v celém SAE.

Turistické zajímavosti: Ve městě Ajman naleznete velké množství obchůdků, tradičních arabských trhů, restaurací a muzeum. Na rozdíl od hypermoderní Dubaje na Vás dýchne příjemná romantická atmosféra. Odpočinek naleznete v příjemně upravených parcích. Ve městě je i velká loděnice, kde se staví lodě Dhows.

Exotická dovolená SAE - spojené arabské emiráty, Zájezdy SAE - spojené arabské emiráty, Last Minute SAE - spojené arabské emiráty, Dovolená v destinaci SAE - spojené arabské emiráty, Last minute zájezdy SAE - spojené arabské emiráty all inclusive, Dovolená a zájezdy SAE - spojené arabské emiráty na last minute za výhodné ceny, Last minute SAE - spojené arabské emiráty, s DcTravel máte jistotu, že si vyberete z nabídky nejlevnějších last minute zájezdů SAE - spojené arabské emiráty na internetu, Dovolená SAE - spojené arabské emiráty je tím pravým právě pro Vás, Získejte zájezd do SAE - spojené arabské emiráty díky nabídce last minute, se slevou a levněji, SAE - spojené arabské emiráty, Abú Dhabí, Ajman, Dubaj, Fujairah, Ras al Khaimah, Umm al Quwain, Sharjah, v SAE - spojené arabské emiráty naleznete krásná moře, SAE - spojené arabské emiráty jsou krásná země pro strávení vaší dovolené. SAE - spojené arabské emiráty to je krásná exotická dovolená za skvělé ceny.