Vyberte si Váš zájezd do Tuniska


< návrat zpět

Tunisko Monastir

Monastir je pobřežní tuniské město ležící ve východní části Tunisu u břehu Středozemního moře.  Žije zde zhruba 41 000 obyvatel.  Z původně malého městečka je nyní Monastir jedním z nejkrásnějších  a nejoblíbenějších tuniských letovisek.

Další informace: Z města jezdí pravidelné autobusové linky do oblíbeného letoviska Sousse. Pro milovníky golfu se v blízkosti města nacházejí i golfová hřiště. Hotelové komplexy nabízejí vysoký komfort služeb, navíc jsou prakticky všechny hotely v bezprostřední blízkosti pláže.

Pláže: Nádherné pláže nabízejí celou řadu vodních sportů od potápění, windsurfingu až po vodní lyžování. Pláže mají bílý jemný písek  a pozvolný vstup do moře. Nejdelší pláž je asi deset km dlouhá, lemovaná palmami a zasahuje od Monastiru až k městečku Sousse.

Turistické zajímavosti: Nejvýznamnější památkou je muslimské opevnění Ribat, které bylo vystavěno v 8. století na ochranu před dobyvateli.

Mauzoleum: V Monastiru se narodil první tuniský prezident Habíb Burgiba, jehož mauzoleum se zde nachází.

Medina: Původní část starého města.

Charaga: Nádherná starobylá čtvrť.

Národní palác: Nádherný palác, který nechal vystavět první prezident Habíb Burgiba.

 

Levná dovolená Tunisko, Levné zájezdy Tunisko, Last Minute Tunisko, Tuniská letoviska: Tunisko - pevnina, Tunisko - Hammamet, Tunisko - Sousse, Tunisko - Djerba, dovolená Tunisko, Dovolená v destinaci Tunisko, Last minute zájezdy Tunisko all inclusive, Dovolená a zájezdy Tunisko na last minute za výhodné ceny, Last minute Tunisko, s DcTravel máte jistotu, že si vyberete z nabídky nejlevnějších last minute zájezdů do Tuniska na internetu, Dovolená Tunisko je tím pravým právě pro Vás, Získejte zájezd do Tuniska díky nabídce last minute, se slevou a levněji, Tunisko je krásná země pro strávení vaší dovolené, V Tunisku naleznete krásná moře.