Vyberte si Váš zájezd do Maroka< návrat zpět

Maroko Saidia

Saidia je marocké letovisko na severu země nalézající se na pobřeží Středozemního moře, severovýchodně od provincie Berkane, na alžírsko – marockých hranicích. Toto relativně nové letovisko je charakteristické příjemným středomořským klimatem, nádherně jemným zlatavým pískem, golfovým hřištěm s veškerým zázemím, wellness službami, fitness centry, dětskými koutky, bohatými zahradami a zhruba 14 km dlouhou pláží. Toto vzkvétající marocké letovisko má více než 300 slunečních dní v roce a proto je ideálním místem na strávení nezapomenutelné dovolené.

Přírodní podmínky: Pro milovníky přírody je zde množství skal, jeskyní a převisů, stejně jako vzácné formy fauny a flóry. Nalézá se zde přístav s kapacitou cca 800 lodí, proto je zde velmi oblíbenou zábavou plavba na jachtě. Na své si přijdou i milovníci potápění, kiteboardingu a windsurfingu. Další možností je výlet do Sahary, návštěva nedalekého Alžírska nebo blízkého národního parku. Úžasný je i pohled z geologického útvaru Zegzel Gorge, kdy se můžete kochat výhledem na sady s granátovými jablky, fíkovníky, divokými růžemi a oleandry. V neposlední řadě můžete zavítat i na horský masiv Beni Snassen.

Co ochutnat: Při návštěvě Saidiy byste neměli zapomenout ochutnat vyhlášené Le Karne, což je jemné pyré z mouky a cizrny. Dalším oblíbeným pokrmem jsou Markouts, což jsou malé smažené koláčky plněné datlemi a namáčené v medu. Mezi další oblíbená jídla patří i nejrůznější mořské speciality, a různé druhy masa.

Další informace: Ceny za služby v Saidie jsou srovnatelné s jižní Itálií, Řeckem a Egyptem. Saidia, středisko známé jako „modrá perla Středomoří“, se nalézá pouhé 2,5 hod letadlem od ČR, má tedy pro turisty velmi výhodnou polohu.

Pláže: Letovisko je mimo jiné vyhledávané pro perfektní cca 14km dlouhou písčitou pláž s mělkou průzračně čistou vodou. Je ideálním místem nejen pro povalování na pláži, ale i pro potápění, kiteboarding a windsurfing.

Turistické zajímavosti: Žádný turista by neměl zapomenout ochutnat pravou marockou atmosféru při návštěvě místní mediny, která je plná arabských obchůdků s kořením, oblečením a místními specialitami plné typických chutí a vůní.

 

Levná dovolená Maroko, levné zájezdy Maroko, Dovolená v Maroku, Last Minute Maroko, Maroko - Saidia, Maroko - Agadir, Maroko - Marakéš, Zájezdy Maroko - Saidia, Zájezdy Maroko - Agadir, Zájezdy Maroko - Marrakesh. Zájezdy do Maroka, Dovolená v Maroku, zájezdy Maroko - Saidia, dovolená Maroko - Saidia, zájezdy Maroko - Agadir, dovolená Maroko - Agadir, zájezdy Maroko - Marakéš, dovolená Maroko - Marakéš, Maroko se nachází na severu ,Afriky Mezi krásné letoviska Maroka patří Agadir, který má výborné podmínky pro potápění, surfování a mnoho dalších sportů. Krásným místem je i Marocká Saida, která nabízí dlouhé písčité pláže se zlatým pískem, Další krásná letoviska jsou Marakéš - červená perla země s atmosférou typickou pro Maroko, Dovolená v destinaci Maroko, Last minute zájezdy Maroko all inclusive, Dovolená a zájezdy Maroko na last minute za výhodné ceny, Last minute Maroko, s DcTravel máte jistotu, že si vyberete z nabídky nejlevnějších last minute zájezdů do Maroka na internetu, Dovolená Maroko je tím pravým právě pro Vás, Získejte zájezd do Maroka díky nabídce last minute, se slevou a levněji, Maroko je krásná země pro strávení vaší dovolené.