Vyberte si Váš zájezd do Turecka

< návrat zpět

Turecko Belek

Toto malé přímořské letovisko se nalézá zhruba 35 km východně od města Alanya.

 

Belek je nová rekreační oblast patřící k nejnavštěvovanějším letoviskům na Turecké riviéře. Letovisko nabízí množství nádherných pláží, překrásnou přírodu a piniové a eukalyptové  lesy. Nalézají se zde především luxusní hotely 4. a 5. kategorie, nabízející převážně program all inclusive.

 

Kromě pláží disponuje Belek také nádhernými a profesionálními golfovými hřišti, která nadchnou nejen začátečníky, ale i profesionální hráče.

 

Belek je vyhledávaným odpočinkovým centrem především golfmilujícími turisty a nachází se zde National Golf Club, což je nejznámější golfový klub.Vyberte si Váš zájezd do Turecka

 Levná dovolená Turecko - levné zájezdy Turecko. Last Minute Turecko. Turecká letoviska: Antalia,Alanya, Belek, Bodrum, Izmir, Kusadasi, Kemer, Ocurcalar, Side, Perge, Pamukkale, Kappadokia. Istanbul: Modrá mešita, Hagia Sofia, Konstantinův sloup, Jerebatanské cisterny, Velký bazar, Tulipánová mešita, Sulejmanova mešita, Palác Topkapi, Mauzoleum v Halikarnasu. Turecko země dvou kontinentů. V Turecku naleznete krásná moře: Egejské moře a Černého moře, Dovolená v destinaci Turecko, Last minute zájezdy Turecko all inclusive, Dovolená a zájezdy Turecko na last minute za výhodné ceny, Last minute Turecko, s DcTravel máte jistotu, že si vyberete z nabídky nejlevnějších last minute zájezdů do Turecka na internetu, Dovolená Turecko je tím pravým právě pro Vás, Získejte zájezd do Turecka díky nabídce last minute, se slevou a levněji, Turecko je krásná země pro strávení vaší dovolené.