Vyberte si Váš zájezd do Turecka

< návrat zpět

Turecko Kusadasi

Kusadasi  je rušné letovisko, které leží asi 100 km jižně od Izmiru, žije zde cca 60 tisíc obyvatel a leží v blízkosti známých měst Selcuk a Efesos.

Z této bývalé rybářské vesnice se stalo turistické centrum, v němž můžete obdivovat původní antickou architekturu. Město je pojmenováno podle stejnojmenného ostrova nacházející se nedaleko v moři. Název v překladu znamená Holubí ostrov. Mezi nejoblíbenější ostrovní místa patří pevnost Genoese, která pochází z přelomu 14. a 15. století.

 

Pláž : Kusudasi  je vyhledávanou lokalitou především kvůli svým výborným podmínkám pro koupání, vodní sporty a slunění. Rozkládá se ploše několika kilometrů podél pobřeží a zahrnuje velké množství písečných i kamenitých pláží.

 

Výlety: Kromě historických pamětihodností je nezapomenutelným místem národní park Dilek, nacházející se asi 28 kilometrů směrem na jih, v okolí hory Samsun. Žijí zde nejrůznější druhy ptáků, plazů a divokých zvířat. Park je také ideálním místem pro turistiku a navíc je zde také možnost koupání.Vyberte si Váš zájezd do Turecka

 Levná dovolená Turecko - levné zájezdy Turecko. Last Minute Turecko. Turecká letoviska: Antalia,Alanya, Belek, Bodrum, Izmir, Kusadasi, Kemer, Ocurcalar, Side, Perge, Pamukkale, Kappadokia. Istanbul: Modrá mešita, Hagia Sofia, Konstantinův sloup, Jerebatanské cisterny, Velký bazar, Tulipánová mešita, Sulejmanova mešita, Palác Topkapi, Mauzoleum v Halikarnasu. Turecko země dvou kontinentů. V Turecku naleznete krásná moře: Egejské moře a Černého moře, Dovolená v destinaci Turecko, Last minute zájezdy Turecko all inclusive, Dovolená a zájezdy Turecko na last minute za výhodné ceny, Last minute Turecko, s DcTravel máte jistotu, že si vyberete z nabídky nejlevnějších last minute zájezdů do Turecka na internetu, Dovolená Turecko je tím pravým právě pro Vás, Získejte zájezd do Turecka díky nabídce last minute, se slevou a levněji, Turecko je krásná země pro strávení vaší dovolené.